۲۲ فروردین, ۱۳۹۹
به ایمونولوژی تودی، بزرگ ترین جامعه ایمونولوژی کشور خوش آمدید!

درباره ما

درباره تأسیس

مجموعه علمی ایمونولوژی تودی (ImmunologyToday) در ادریبهشت ماه سال ۱۳۹۵ به همت جمعی از دانشجویان ایمونولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران تأسیس شد. کانال تلگرام مجموعه از همان ابتدا شروع به کار کرد و پس از آن صفحه اینستاگرام و همچنین وب سایت ما نیز راه اندازی شد.

ایمونولوژی تودی، ImmunologyToday، فلوسایتومتری، ایمونولوژی پزشکی، تکنیک

ایمونولوژی تودی- اولین سمینار فلوسایتومتری کشور

اهداف

ایمونولوژی تودی از ابتدا تشکیل خود تا به امروز، تلاش داشته است تا درک عمیق تر و وسیع تری از علم ایمونولوژی را مخاطبین خود ارئه دهد. اعضای این مجموعه با کار شبانه روزی و ترجمه بیش از صدها مقاله و خبر در زمینه های مختلف این علم، اطلاع رسانی کنگره ها و همایش های مرتبط با علم ایمونولوژی، برگزاری کارگاه ها وسمینارهای تخصصی، معرفی دپارتمان های ایمونولوژی سراسر کشور و …، مصرانه به دنبال تحقق اهداف و آرمان های خود هستند. همچنین ما قصد داریم تا با کمک مخاطبین خود، بزرگترین خانواده ایمونولوژی کشور را تشکیل دهیم. تعاملات و ارتباطات بین دانشجویان و اساتید این رشته را با یکدیگر و همچنین سایر رشته ها تقویت کنیم و از این راه انتقال تجربیات ارزشمند بین افراد را آسان تر کنیم.

کارگاه ها و سمینارها

مجموعه ایمونولوژی تودی تا کنون با برگزاری بیش از ۶ کارگاه تخصصی فلوسایتومتری و همچنین برگزاری اولین “سمینار تحقیقاتی و بالینی فلوسایتومتری” سعی بر تقویت مهارت، دانش و تخصص دانشجویان کشور داشته است. همچنین برگزاری سایر کارگاه های تخصصی مانند Real Time PCR، NGS، Western Blot و .. نیز در برنامه های آینده ی ما گنجانده شده است.

همکاری با ما

ما در مجموعه ایمونولوژی تودی، آماده ایم تا با تمامی مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی، داروسازی، شرکت های دانش بنیان، اساتید و دانشجویان سراسر کشور همکاری مناسب داشته باشیم. در صورت تمایل به همکاری با ما به قسمت ارتباط با ما مراجعه فرمایید.

تشکر و قدردانی

به رسم ادب و احترام، از زحمات و دلسوزی های تمامی اساتید و دانشجویانی که، در این مسیر پر فراز و نشیب ما را تنها نگذاشتند، تشکر می کنیم.

همچنین از جناب آقای دکتر هاشمی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به پاس حمایت های بی دریغشان، و همچنین خانم ها، مهری شهیر، مریم شهیدی، منیژه فقیه، هدی رحمانی و مائده علی نژاد به پاس ماه ها تلاش و کوشش بی وفقشان برای رشد و شکوفایی این مجموعه، صمیمانه تشکر می کنیم و برایشان آرزوی موفقیت داریم. 

قالب خبری خوب ، طراحی و پشتیبانی تیم پرو استایل