۲۲ فروردین, ۱۳۹۹
به ایمونولوژی تودی، بزرگ ترین جامعه ایمونولوژی کشور خوش آمدید!

انگلیسی

ایمونولوژی، ایمونولوژی پزشکی، کلینیکال ایمونولوژی، کنکور ایمونولوژی، ایمونولوژی ارشد، ایمونولوژی دکتری

ویرایش پنجم کتاب ایمونولوژی بالینی ریچ

در ویرایش جدید از ایمونولوژی ریچ بخشی مجزا به میکروبیوت ها و ارتباط آن با التهاب اختصاص داده شده است.همچنین بخشی مجزا در مورد ایمونولوژی عفونت قارچی و بخشی جدید تحت عنوان ژنومیک پاسخ های ایمنی برای علاقمندان به این مباحث اختصاص داده شده است.

بسیاری از بخش های کتاب نسبت به ویرایش چهارم مورد بازبینی اساسی قرار گرفته است که بیشترین میزان از این بازبینی در مورد بخش های مالتیپل اسکلروزیس و دیابت و مکانیسم بیماری های خود ایمنی و التهاب و از همه مهم تر نگاه ویژه کتاب به ایمیونوتراپی تومور می باشد.

ادامه مطلب

ایمونوبیولوژی جان وی، Immunolobiology Janeway's، دانلود کتاب جان وی، دانلود رایگان کتاب ایمونولوژی، دانلود رایگان کتاب

ویرایش نهم کتاب JANEWAY’S Immunobiology

در ویرایش نهم این کتاب علاوه بر حفظ ساختار و ویژگی های ویرایش قبلی شامل ۵ بخش مختلف و ۱۶ فصل، محتوا بازچینی شده است تا مطالب اضافه حذف و ارائه مطالب واضح تر بشود. همه ی فصل ها به روز و بیش از ۱۰۰ تصویر به کتاب اضافه شده است.

ادامه مطلب و دانلود کتاب

ایمونولوژی، تومور، سرطان، کتاب ایمونولوژی، دانلود کتاب رایگان

Immunotherapy of Cancer An Innovative Treatment Comes of Age

از جمله جدیدترین و در عین حال جامع ترین کتاب های چاپ شده در زمینه ی ایمونولوژی تومور کتابی است که توسط یکی از برجسته ترین ناشرین دنیا ( Springer) با عنوان (Immunotherapy of Cancer An Innovative Treatment Comes of Age ) از یکی از شناخته شده ترین محققین ژاپنی در زمینه ایمونولوژی تومور به نام (Yoshiyuki Yamaguchi ) در سال ۲۰۱۶ به چاپ رسید.

بدون تردید یکی از چالش برانگیزترین و در عین حال جذاب ترین جلوه های بروز پاسخ های سیستم ایمنی بدن انسان مقابله و رویارویی با سلول های سرطانی می باشد امروزه ما میدانیم که سیستم ایمنی به طور مداوم در حال پایش و مراقبت از تمامی سلول های بدن ما می باشند تا آن ها ازروند نرمال تکثیر خود خارج نشوند و به عبارتی از سرطانی شدن آن ها ممانعت می کند.

ادامه مطلب و دانلود کتاب

کتاب پروتکل کشت سلولی، دانلود رایگان کتاب، ایمونولوژی، تکنیک آزمایشگاهی، کشت سلول

دانلود کتاب Human Cell Culture Protocols (ویرایش دوم)

کشت سلول تکنیکی بسیار پر اهمیت و کاربردی برای محققانی است که هدف آن ها بررسی های تعاملات پروتئین-پروتئین بین سلول ها،  پیام های بین سلول ها، چرخه سلولی، فهمیدن مکانیسم های سرطان ها و… می باشد. همچنین کشت سلولی می تواند برای اهدافی مانند ژن درمانی مورد استفاده قرار بگیرد.

ادامه مطلب و دانلود کتاب

آزمایشگاه، تکنیک، روش های آزمایشگاهی، دانلود رایگان کتاب، ایمونولوژی، ایمونولوژی پزشکی

کتاب Current Protocols in Immunology

کتاب Current Protocols in Immunology، حدود ۵۸۰۰ صفحه و شامل ۲۲ فصل و ۵ ضمیمه می باشد. جزئیات دقیق روش انجام تکنیک های آزمایشگاهی، پروتکل ها، مواد مورد نیاز، رفع خطاهای احتمالی، توضیحات و نکات ضروری هر تکنیک و ..، این کتاب را به یکی از قوی ترین کتاب های حال حاضر در زمینه تکنیک های آزمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

ادامه مطلب و دانلود کتاب

آسم و آلرژی

کتاب Advances in Asthma Pathophysiology, Diagnosis and Treatment

مطالعات اپیدمیولوژی نشان داده اند که میزان ابتلا به آسم آلرژیک در بیست تا سی سال گذشته به شدت افزایش یافته است. علت این افزایش تغییر سبک زندگی و در عین حال کاهش ابتلا به بیماری های عفونی می باشد. موفقیت در..

ادامه مطلب و دانلود کتاب

الایزا، کتاب الایزا، دانلود رایگان کتاب، تکنیک الایزا

کتابی جامع درباره تکنیک الایزا

این کتاب به طور کامل تمامی جنبه های الایزا را از پایه ترین اطلاعات تا جدیدترین جنبه های تکنیکی را پوشش می دهد.نقاط قوت و در عین حال نقاط ضعف روش های رایج برای…

ادامه مطلب و دانلود کتاب

Rheumatology in Questions، دانلود کتاب رماتولوژی، دانلود کتاب رایگان، دانلود کتاب

Rheumatology in Questions

وجود یا عدم وجود اتوآنتی بادی در سرم بیماران و سطح سرمی  پروتئین های کمپلمان و همچنین سایر پروتئین های فاز حاد معیاری برای تشخیص و طبقه بندی و همچنین ارزیابی پیش آگهی بیماری های خود ایمنی /التهابی می باشند. پیشرفت چشمگیر در ایمونولوژی مولکولی..

ادامه مطلب و دانلود کتاب

Humoral Primary Immunodeficiencies

Humoral Primary Immunodeficiencies

گروهی از نقایص ایمنی اولیه (PID) در نتیجه نقص در تکامل لنفوسیت های B و یا عدم توانایی این لنفوسیت ها در تولید آنتی بادی به دلیل عدم امکان برهمکنش با لنفوسیت های T ایجاد میشوند.مانند سایر موارد از نقایص ایمنی انبوهی از یافته های علمی در سطح پایه و بالین در مورد این گروه مهم از PID ها وجود دارد.در این کتاب یکی از کامل ترین انواع تقسیم بندی ها ی نقایص ایمنی هومورال و همچنین جدیدترین یافته ها در زمینه  توانایی ایجاد سیناپس ایمونولوژیک  را در خود جای داده است.

ادامه مطلب و دانلود کتاب

HIVAIDS-Associated Viral Oncogenesis ، دانلود کتاب رایگان، دانلود کتاب در مورد ایدز

HIV/AIDS-Associated Viral Oncogenesis

کتاب حاضر بر روی موضوعی بسیار مهم متمرکز شده و برای تمامی متخصصین و دانشجویانی که علاقه مند به تحقیق و مطالعه درارتباط با HIV هستند منبعی با ارزش محسوب می شود. کتاب از ۹ بخش اصلی تشکیل شده که تمامی ویروس های انکوژن یاد شده را در ارتباط با ایجاد سرطان در افراد آلوده به ویروس HIV مورد بررسی قرار داده است.

ادامه مطلب و دانلود کتاب

 

Immunopharmacology and Inflammation، ایمونولوژی پزشکی، ایمونولوژی، سیستم ایمنی، ایمونوفارموکولوژی

Immunopharmacology and Inflammation

این کتاب با یک دید جامع به جدیدترین تحقیقات حال حاضر حوزه التهاب و ایمونوفارماکولوژی با تمرکز بر روی داروهای ضدالتهاب می‌پردازد. همچنین زمینه‌های تحقیقاتی آینده ایمونوفارماکولوژی را به بحث می‌گذارد. افرادی با دانش پایه در مورد پروسه‌های التهابی، سیستم ایمنی و فارماکولوژی گروه هدف این کتاب می‌باشند. این کتاب نیازهای دانشجویان فارغ‌التحصیل شده، محققین جوان و رده بالا را فراهم می‌آورد و بعنوان یک منبع مفید با حداکثر اطلاعات موجود برای آن دسته از افرادی که در این زمینه‌ها فعالیت می‌کنند، بشمار می‌رود.

ادامه مطلب و دانلود کتاب

مهندسی و کاربرد سلول های بنیادی پرتوان
Engineering and aplication of puripotent stem cells
کتاب آخرین پیشرفت های بیوتکنولوژیک در زمینه سلول های بنیادی بررسی می کند و کاربرد آنها در مهندسی بافت و شیمی دارویی را بررسی می کند.در این کتاب انواعی از متدهای جدید  ایجاد سلول های بنیادی پرتوان القایی ( iPSC ) بدون نیاز به انتقال ژن مرور و جمع بندی گردیده اند. . از موارد دیگر که در این کتاب به طور کامل به آن پرداخته شده است استفاده از سلول های بنیادی برای رگ زایی در بافت های مهندسی شده می باشد. همچنین نقش پررنگ سلول های بنیادی در مطالعات دارویی و کشف داروهای جدید در بخش هایی از کتاب توسط محققین سرشناس مورد بررسی قرار گرفته است. این کتاب برای محققینی که در زمینه پزشکی بازساختی ، کشف دارویی ، مهندسی زیستی فعالیت می کنند و همینطور کلیه افراد علاقه مند به بحث سلول های بنیادی مفید و کاربردی می باشد.
ادامه مطلب و دانلود کتاب

معرفی کتای عادت های اتمی
معرفی کتای عادت های اتمی

عادت های اتمی (Atomic Habits)

اغلب افراد کالاها را نه بر مبنای چیستی شان بلکه بر مبنای جای چیده شدنشان انتخاب می کنند. اگر به آشپزخانه بروم و روی پیشخوان ظرف کلوچه ببینم ، دو سه تا از آن ها را بر میدارم و نوش جان میکنم (حتی اگر گرسنه نباشم). اگر میز عمومی اداره پر از دونات و نان حلقوی باشد به سختی می شود هر لحظه آن جا نروم و به آن ها ناخنک نزنم . عادت های شما به فضایی که در آن هستید و محرک هایی که در مقابلتان هست ، بستگی دارد.

ادامه مطلب…

قالب خبری خوب ، طراحی و پشتیبانی تیم پرو استایل