۲۴ آذر, ۱۳۹۸
به ایمونولوژی تودی، بزرگ ترین جامعه ایمونولوژی کشور خوش آمدید!

فارسی

کتاب مرور جامع ایمونولوژی (D.R.S) تالیف فرزاد نظری

ویژه علوم پایه پزشکی، آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری

در کتاب پیش رو مهمترین و پرتکرارترین نکات کنکوری ایمونولوژی از منابع اصلی و معتبری نظیر ابوالعباس، رویت، کوبای و جــان وی جمع آوری شده تا شــما خوانندگان عزیز بتوانید در کمترین زمان ممکن، بیشــترین نکات لازم را فرا گیرید، اما از آنجایی که کتاب به صورت مروری نگارش شــده و از آوردن مطالب جزئی خودداری شده است؛ شاید نیاز باشــد افرادی که زمینه قبلی ندارند برای مطالعه بیشــتر به منابع انتهای کتاب رجوع کنند. با این حال سازمانبندی کلی کتاب طوری طراحی شده است تا خواندن این کتاب برای مخاطبین عزیز آسان تر باشد. این مجموعه قابل استفاده برای دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تمامی رشته هایی است که ایمونولوژی یکی از منابع آنها می باشد.

سرفصل ها..

ادامه مطلب

ایمونولوژی سلولی مولکولی، ضروریات ایمونولوژی، پرستو غلامی، ایمونولوژی شهیدبهشتی

ضروریات ایمونولوژی سلولی و مولکولی (ابوالعباس ۲۰۱۸)  به همراه نکات کلیدی سرولوژی

 

ویژه رشته های :کلیه‌ی گرایش‌های علوم پزشکی

کتاب ابوالعباس ۲۰۱۵ یکی از به‌روز‌ترین کتاب‌های دنیاست که تقریباً هر دو سال یک‌بار تجدید چاپ می‌شود. از زیبایی‌های این کتاب اضافه شدن مقالات جدید و شکل‌های زیبا و جداول قابل فهم است. این ضمیمه فقط شامل اضافات چاپ ۲۰۱۸ همراه با نکات ۲۰۱۵ می‌باشد. از زحمات خانم‌ها پرستو غلامی…

سرفصل ها..

ادامه مطلب

سیستم ایمنی، ایمونولوژی، کتاب فارسی، دانلود کتاب، کنکور ایمونولوژی

سیستم ایمنی چگونه کار می کند؟

اینبار از زاویه ای متفاوت به ایمونولوژی نگاه کنید:

ایمونولوژی با چاشنی حکمت و خرد

کتاب “سیستم ایمنی چگونه کار می کند” که ویرایش پنجم آن در سال ٢٠١۶ توسط انتشارات WILEYبه چاپ رسیده است، بی اغراق یکی از بهترین کتاب هایی است که با بیانی بسیار ساده و رسا علاوه بر این که عملکرد سیستم ایمنی را به خوبی بیان نموده، شگفتی های این سیستم منحصر به فرد را نیز به زیبایی به تصویر کشیده و در موارد بسیاری حکمت و خرد آرمیده در پس هر پدیده را به خوبی شرح داده است..

ادامه مطلب

 

 

قالب خبری خوب ، طراحی و پشتیبانی تیم پرو استایل