Immunotherapy of Cancer An Innovative Treatment Comes of Age

دسته بندی ها : معرفی و دانلود رایگان کتاب 25 آبان 1397 ایمونولوژی تودی 504 بازدید

کتابی جامع در زمینه ایمونوتراپی کنسر

از جمله جدیدترین و در عین حال جامع ترین کتاب های چاپ شده در زمینه ی ایمونولوژی تومور کتابی است که توسط یکی از برجسته ترین ناشرین دنیا ( Springer) با عنوان (Immunotherapy of Cancer An Innovative Treatment Comes of Age ) از یکی از شناخته شده ترین محققین ژاپنی در زمینه ایمونولوژی تومور به نام (Yoshiyuki Yamaguchi ) در سال 2016 به چاپ رسید.

کشور ژاپن از جمله پیشرفته ترین کشور های جهان در زمینه تحقیقات ایمونولوژی و به خصوص ایمونولوژی تومور می باشد.مقالات مربوط به محققین ژاپنی در حیطه ایمونولوژی تومور در معتبرترین ژورنال های علمی دنیا به چاپ می رسد .این کشور چندین مورد از معتبرترین کنگره های تخصصی ایمونولوژی را با حضور سرشناسترین محققین ایمونولوژی از سراسر دنیا برگزار می نماید.

ایمونوتراپی را شاید بتوان به عنوان کاربردیترین و در عین حال برترین هدف تمامی محقیقینی دانست که سعی دارند تا هرچه بیشتر به درک بالاتری از سیستم ایمنی بدن خصوصا در مبارزه با تومور دست یابند.

بدون تردید یکی از چالش برانگیزترین و در عین حال جذاب ترین جلوه های بروز پاسخ های سیستم ایمنی بدن انسان مقابله و رویارویی با سلول های سرطانی می باشد امروزه ما میدانیم که سیستم ایمنی به طور مداوم در حال پایش و مراقبت از تمامی سلول های بدن ما می باشند تا آن ها ازروند نرمال تکثیر خود خارج نشوند و به عبارتی از سرطانی شدن آن ها ممانعت می کند.

در صورت بروز این اتفاق ناخوشایند (ایجاد سرطان) با همه توان در جهت شکست تومور تلاش خواهد کرد.در رقابت شدید بین سیستم ایمنی و تومور هر دو با پیچیده ترین مکانیسم های ممکن سعی بر این دارند تا بر یکدیگر غلبه کنند.

تومور به طور مداوم ایمنی زایی خود را کاهش می دهد و در عوض تهاجم و تکثیر خود را بیشتر وبیشتر می کند .در ایمونوتراپی در واقع ما به یاری سیستم ایمنی بدن انسان در این رویارویی شدید و نفس گیر می آییم و با متدهای مختلف پاسخ های سیستم ایمنی را قدرتمندتر می تماییم و در عوض ایمنی زایی تومور ها را بیشتر و بیشتر می نماییم.

دانلود کتاب

 

ImmunologyToday

Better Interaction Better Life;

ایمونولوژی تودی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :
  question