قوانین و مقررات سایت

به ایمونولوژی تودی خوش آمدید. اینجا هم قراره کلی بهتون خوش بگذره، هم کلی آموزش ببنید، اما قبلش لازمه قوانین و مقررات را حتما با دقت مطالعه کنید.

حفظ حریم خصوصی کاربران

ایمونولوژی تودی، احترام ویژه‌ای برای حفظ حریم خصوصی کاربران قائل است. اطلاعات شخصی درخواست شده فقط به منظور ارائه خدماتی بهتر به کاربران گرامی می‌باشد. از آنجا که کلیه فعالیت‌های ایمونولوژی تودی قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ایمونولوژی تودی از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ایمونولوژی تودی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که ایمونولوژی تودی همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند تا اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ایمونولوژی تودی حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

قوانین اشتراکات

کاربران ایمونولوژی تودی، با توجه به نیاز خود از سایت ایمونولوژی تودی می‌توانند، طرح‌های مختلفی را خریداری کرده و در هزینه‌های خود صرفه جویی به عمل آورند. برای مشاهده هر یک از طرح‌ها اینجا کلیک کنید.
لازم به ذکر است که پس از خرید یک طرح، امکان تغییر طرح امکان پذیر نبوده، لذا، کاربران گرامی می‌بایست قبل از پرداخت وجه، از صحت طرح مورد انتخابی خود اطمینان حاصل نمایند.

سرویس پیامکی

توجه داشته باشید که …… سامانه پیامکی ایمونولوژی تودی بوده که از طریق آن برای کاربران خود پیامک ارسال می‌کند. این سرویس پیامکی صرفا سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ایمونولوژی تودی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ایمونولوژی تودی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ایمونولوژی تودی محسوب می‌گردد.

سرویس وبینارها و ویدیوهای آموزشی

ایمونولوژی تودی، با هدف “آموزش بدون مرز، آموزش برای همه”، در طول سال و به صورت ماهیانه دوره ها و وبینارهای آموزشی مختلفی را طی سال برگزار می‌کند.

تخفیف‌های ویژه‌ای جهت دوره‌های غیر رایگان در نظر گرفته می‌شود که این تخفیف‌ها به طور خودکار برای کاربران نقره‌ای و طلایی ایمونولوژی تودی اعمال می‌گردد.

این دورهای آموزشی با توجه به اشتراک خریداری شده، برای مدت مشخصی در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار می‌گیرد، و پس از این مدت از پنل حذف می گردد.

کاربران محترم باید توجه داشته باشند که هرگونه سو استفاده (مانند ضبط کردن ویدیویی ، در اختیار قرار دادن نام کاربری و رمز عبور در اختیار دیگران) دوره‌های آموزشی تخلف محسوب شده و علاوه بر پیگیری از طریق مراجع قضایی، منجر به حذف کاربر خاطی می‌گردد.

ارتباط با ما

در صورت وجود هرگونه سوال، پیشنهاد، انتقاد، پیگیری و پشتیبانی دوره‌های خریداری شده و… می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز، از قسمت ارسال تیکت، با ما در ارتباط باشید. تیکت‌های ارسالی، به ترتیب در ساعات اداری پاسخ داده می‌شود.question